Opinie

Kilka opinii naszych klientów i słuchaczy z danej placówki


"W związku z zakończeniem nauki na kierunku "Technik usług kosmetycznych" chciałbym serdecznie podziękować za spędzone w szkole 2 lata.
Nabyta wiedza teoretyczna i praktyczna została przekazana rzetelnie, co z pewnością pomoże mi w codziennej pracy.
Chciałabym podkreślić, że jest to zasługa głównie Pani Jolanty Majdak, która prowadziła wszystkie zajęcia praktyczne - tak ważne z punktu widzenia zawodu.
Przygotowanie pani Jolanty zawsze było na najwyższym poziomie , a kompetencja i nastawienie do uczennic wzorcowe.
Bardzo się cieszę, że miałam okazję uczestniczyć w takich zajęciach, czego życzę również kolejnym rocznikom Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję."

Anna Mizera-Koziejko, technik usług kosmetycznych, oddział Bielsko

"Mile wspominam naukę w Liceum dla Dorosłych Copernicus, gdzie zawsze panowała przyjemna atmosfera. Doceniam profesjonalną i miłą obsługę w sekretariacie szkoły. Polecam zapisanie się do szkoły Copernicus, ze względu na fajną kadrę nauczycielską,  dzięki  której nauka była przyjemna."

Pani Gosia W., Liceum Ogólnokształcące , oddział Chrzanów

"Szkoła Policealna Copernicus to świetny wybór. Miło wspominam naukę, aż po sam egzamin zawodowy. Super zespół nauczycieli dowiódł, że można się świetnie uczyć nie odczuwając większego stresu. Dodatkowo bardzo dobra lokalizacja szkoły. I przede wszystkim zawsze uśmiechnięci, sympatyczni ludzie". 

Pan Arkadiusz P., technik BHP, oddział Chrzanów

"Nie żałuję,że w wieku 43 lat podjąłem nauke w Liceum Ogólnokształcacym dla Dorosłych Copernicus. Jestem bardzo zadowolony z tej szkoły, ponieważ dała mi szansę na dalszy rozwój w moim wieku. Polecam wszystkim tą szkołę!"

Mariusz. P., Absolwent LO, oddział Jaworzno

"O tej szkolę mogę powiedzieć same dobre rzeczy. Myślę,że największym dowodem jest fakt,że po ukończeniu Liceum Ogólnokształcacego zapisałam się ponownie do Copenicusa, aby nadal się rozwijać w Szkole Policealnej."

Paulia Z., Absolwent LO, oddział Jaworzno

"Jako absolwent kierunku administracja jestem bardzo zadowolony z chodzenia do szkoły "Copernicus". poznałem wielu fajnych ludzi i wykładowców. Poziom wykładów oceniam bardzo wysoko".

Piotr L., technik administracji, oddział Katowice

"Jestem absolwentem dwóch keirunków w Copernicusie i ponownie złożyłem dokumnety. Szkoła jest super, nauczyciele dobrze przekazują wiedzę, a panie z sekretariatu zawsze służą pomocą. Dlatego, aż chce się wracać. Polecam wszystkim. Zapisujcie się w Copernicusie".

Mateusz P., oddział Katowice, technik Bhp

"Cieszę się, że wybrałam nauke w szkole Copernicus. Było fajnie i wszystko miło wspominam. Ukonczyłam wizaż, masaż i dietetykę. Dzięki tej szkole zdobyłam spora wiedzę i udało mi się nawet zmienić pracę, z czego jestem bardzo zadowolona. bardzo lubię sie uczyć i wiedzieć więcej nawet tak dla siebie. Polecam te szkołę wszystkim zdecydowanym i niezdecydowanym. Wystarczy się odważyć, a na pewno bedzie Wam się podobało jestem tego pewna".

Małgorzata K., oddział Katowice, Dietetyk

"Szkołę mogę z czystym sumieniem polecić . Było dokładnie to czego się spodziewałam i gdybym chciała wybrać się na jeszcze jakiś kierunek to wybrałabym właśnie jeszcze raz tą szkołę. "

Sandra B., oddział Zabrze, Terapeuta środowiskowy

"Szkoła Copernicus - najlepszy wybór!!! Ukończyłam technikum BHP i jestem bardzo zadowolona. Rzetelnie przekazana wiedza, dobry kontakt z wykładowcami!!! Polecam :-)"

Marta P., oddział Zabrze, Technik BHP

"Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna! Polecam naukę w Copernicusie, w tej szkole każdy znajdzie coś dla siebie."

Ines M., oddział Zabrze, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

"Jestem zadowolona z nauki! Wszystko było w najlepszym porządku, a nauczyciele byli bardzo mili. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły! "

Ines M., oddział Zabrze, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

"Centrum edukacji któremu wiele zawdzięczam. Plusów tej szkoły jest wiele od dogodnych lokalizacji poprzez wspaniałą wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, profesjonalne oddziały sekretariatów aż w końcu po najlepszego jakiego spotkałam w trakcie swojej edukacji przesympatycznego Pana Dyrektora. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze, nauczyciele wykonują swoje zadania z pasją, mają czas i chęci by do osób które tego potrzebują podejść bardziej indywidualnie. Znajomości z tej szkoły pozostają na lata ponieważ ludzie którzy do tych szkół uczęszczają są tacy jak my, z każdym można nawiązać kontakt, bez względu na wiek. Trzy lata spędzone w tej szkole wspominam bardzo mile, każdy kto tylko chce, każdy kto wykaże chęci do nauki i podejdzie do niej sumiennie - zaliczy szkołę i będzie wspominał ją równie dobrze jak ja.Ta szkoła ma w sobie to coś co przyciąga, pozytywnie zasysa i zaszczepia chęć do nauki. Z czystym sumieniem polecam ją każdemu, kto chce zrobić coś dla siebie poznając przy tym nowych wspaniałych ludzi; każdemu kto chce podnieść swoje kwalifikacje, skończyć liceum, szkołę policealną, szkołę medyczną bądź kurs zawodowy."

Barbara Kędzierska, Liceum Ogólnokształcące, oddział Bielsko

„Szybko i miło minęły mi te 2 lata na kierunku administracja. Dowiedziałam się dużo praktycznych rzeczy z zakresu prawa. Z kilku informacji już skorzystałam w życiu codziennym. Będę polecać szkołę znajomym i sama jeszcze chętnie tutaj wrócę.”

Magdalena, absolwentka administracji, oddział Gliwice

„W czerwcu skończyłem naukę na kierunku masaż. Chodzenie na zajęcia było dla mnie samą przyjemnością, a nie obowiązkiem. Po tygodniu pracy na samą myśl, że w weekend znajomi wymasuję mnie „od stóp do głów” podczas zajęć praktycznych, aż chciało mi się iść do szkoły. Ponadto mieliśmy bardzo zgraną grupę – nadal utrzymujemy ze sobą kontakt.„

Piotr, absolwent specjalista masażu, oddział Gliwice

„W szkole w Copernicusie poznałem swoją żonę – także Copernicus dał mi coś więcej :) „

Damian, absolwent Liceum, oddział Gliwice

„Polecam nauczycieli z kierunku informatyka – kompetentni, obcykani w nowych technologiach. Na zajęciach zawsze jest luźna atmosfera, ale jednocześnie dużo się uczymy. I wyposażenie/zaplecze komputerowe też jest na wysokim poziomie. Polecam kierunek informatyka.”

Wojciech , absolwent informatyki, oddział Gliwice

"Bardzo dobrze przygotowana kadra, cierpliwie przekazują wiedzę. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nauczyciele uprzejmi i zabawni. Miejsce dla każdego kto chce zdobyć gruntowną wiedzę potwierdzoną egzaminem państwowym. Polecam"

Michał , absolwent informatyki, oddział Gliwice

"Jestem słuchaczką III sem szkoły Copernicus. bardzo sobie chwalę. Szkoła jest świetna pod względem nauczania oraz od strony organizacji sekretariatu. Wszelkie informacje sa na bieżąco dostępne na ich stronie. Szkołę polecam wszystkim, nie będziecie żałować!"

Karina D. , Technik usług kosmetycznych, oddział Rybnik

"Ukończyłam kierunek opiekunka dziecięca w Copernicusie . Bardzo polecam tę szkołę, są tam najlepsi wykładowcy! :) Lepszych nie znajdziecie!:)"

Pozdrawiam Jola M. , (absolwentka kierunku: opiekunka dziecięca domowa), oddział Wrocław

"Polecam szkołę Copernicus! Co do języka niemieckiego nauczyłam się dużo. Bardzo teraz mi się to przyda :) Nauczyciele bardzo sympatyczni ale i też wymagający co też bardzo mobilizowało do nauki . POLECAM ! "

Dagmara K. , (absolwentka kierunku: lektor języka niemieckiego), oddział Wrocław

"Szkoła o wysokich standardach nauczania, wsparta wykładowcami z wieloletnim doświadczeniem, to znakomite miejsce dla osób ambitnych chcących rozwijać się pod kątem swych zainteresowań."

Marcin N. , (absolwent kierunku: terapeuta środowiskowy), oddział Wrocław
Wszelkie prawa zastrzeżone - prawo do kopiowania Copernicus.edu.pl
wykonanie studiotg.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »