Gliwice

Jeżeli szukają Państwo ciekawego kierunku nauki i chcą Państwo w niedalekiej przyszłości pracować w dobrze opłacanym zawodzie to warto poszukać dobrej szkoły policealnej. Nasza szkoła policealna Copernicus w Gliwicach, przy ul. Zwycięstwa 43/1,  zapewnia swoim uczniom nie tylko dobre wykształcenie oraz tytuł technika, ale również to co najważniejsze, otwiera przed nami bramy do przyszłej kariery.

W Szkole Policealnej Copernicus stawiamy przede wszystkim na przyszłościowe kierunki, dzięki którym nie będą mieli Państwo problemów z znalezieniem dobrze płatnej pracy. To właśnie gwarancja znalezienia zatrudnienia jest naszym największym priorytetem. W naszej szkole policealnej proponujemy takie kierunki jak choćby: bhp, informatyka, turystyka wiejska, geodezja, administracja, rachunkowość, kosmetyka, dekorator wnętrz, biomasaż, terapeuta środowiskowy, dietetyka, pracownik do spraw osobowych, opiekunka dziecięca. Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę, aby mieli Państwo dostęp do najpopularniejszych zawodów w naszym kraju.

Nasza placówka edukacyjna prowadzi również liceum dla dorosłych. Jeżeli są Państwo zainteresowani zdobyciem wykształcenia średniego i znacząco podnieść swoje dotychczasowe kwalifikacje zawodowe to zapraszamy do naszego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych „Copernicus”.

Szanse na rynku pracy pomogą zwiększyć Państwu również nasze kursy zawodowe, które są obecnie elastyczną i bardzo wygodną formą uzupełnienia dotychczasowych kwalifikacji zawodowych. Na nasze kursy zawodowe może zapisać się każdy bez względu na posiadane wykształcenie. Copernicus to nowoczesna placówka edukacyjna stawiająca na rzetelną edukację na bardzo wysokim poziomie.

Wszelkie prawa zastrzeżone - prawo do kopiowania Copernicus.edu.pl
wykonanie studiotg.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »