SZKÓŁ JEST WIELE – COPERNICUS JEST JEDEN!

Centrum Edukacji COPERNICUS jest szkołą nowoczesną, bezpieczną i przyjazną dla słuchaczy. Naszą główną ideą jest rzetelna edukacja prowadzona na wysokim poziomie.

W realizacji tego celu pomaga nam wykwalifikowana kadra dydaktyczna, która prowadzi zajęcia w sposób przystępny i kreatywny.

Szkoły Centrum Edukacji COPERNICUS posiadają uprawnienia szkół publicznych i realizują program Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Oferta edukacyjna jest tworzona dynamicznie w oparciu o aktualne rankingi popularnych
i poszukiwanych zawodów. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy oraz potrzebom rynku pracy dostosowując kierunki nauczania do aktualnych potrzeb.

Oddziały Centrum Edukacji COPERNICUS znajdują się w 17 miastach i kształcą słuchaczy na wielu atrakcyjnych kierunkach. W ramach Centrum Edukacji COPERNICUS funkcjonuje kilka szkół: Szkoła Policealna (roczna oraz dwuletnia), Szkoła Medyczna oraz Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych.

Z troską o dobro naszych słuchaczy uruchomiliśmy wiele udogodnień, takich jak:

• bezpłatne zaświadczenia do ZUS, MOPS i inne;
  • legitymacje szkolne, które uprawniają do zniżek na przejazdy i bilety wstępu;
  • liczne promocje oraz zniżki;
  • na płatnych kierunkach możliwość rozłożenia opłaty semestralnej na dogodne raty;
  • stypendia naukowe i socjalne
  • wyjazdy integracyjne;
  • darmowe porady psychologa;