Opiekunka dziecięca domowa z językiem angielskim

Okres nauczania: 1 rok
System nauczania: zaoczny

Jeżeli charakteryzuje Cię umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi, opiekuńczość, wytrwałość i cierpliwość oraz zamiłowanie do pracy z dziećmi, a także posiadasz predyspozycje do nauki języka angielskiego kierunek ten jest właśnie dla Ciebie.

NAUCZYSZ SIĘ:
  • podstaw języka angielskiego;
  • planować prace opiekuńczo – wychowawcze i pielęgnacyjne;
  • planować, organizować i prowadzić zabawy i zajęcia stymulujące rozwój dziecka w języku angielskim;
  • zaspokajać potrzeby biologiczne i psychospołeczne dziecka;
  • poznasz literaturę dziecięcą w języku angielskim.

Nauka jest realizowana w ramach Rocznej Szkoły Policealnej wpisanej do ewidencji szkół niepublicznych.

Lp Przedmioty nauczania Semestr RAZEM
I II
Liczba godzin w semestrze

1 Podstawy języka angielskiego 30 30 60
2 Wychowanie dziecka 40 40 80
3 Gry i zabawy w języku angielskim 50 50 100
4 Literatura dziecięca w języku angielskim 20 20 40
RAZEM 140 140 280

Aby uzyskać dyplom należy mieć ukończoną minimum szkołę średnią, nie jest wymagana matura.