Proces rekrutacji

Krok 1: Wybierz kierunek

Wybierz jeden z naszych 90 dostępnych kierunków i kursów realizowanych w kształceniu jednorocznym, dwuletniej szkole policealnej, szkole medycznej, kursach zawodowych i krótkoterminowych oraz w liceum dla dorosłych.

Krok 2: Zarezerwuj miejsce

Zarezerwuj sobie miejsce na wybranym przez Ciebie kierunku. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona!

Krok 3: Czekaj na telefon

To wszystko z Twojej strony – resztą zajmiemy się my! Telefonicznie powiadomimy Cię o tym, czy dany kierunek się utworzył. Jeśli tak, przekażemy Ci wszystkie informacje o rozpoczęciu nauki.

i Najedź na dany krok rekrutacji, by zobaczyć opis.
Wypełnij formularz

Wybierz kierunek

Zarezerwuj miejsce

Czekaj na telefon

kroki rekrutacji

Świadectwo ukończenia szkoły

W zależności od wymagań danego kierunku szkoły podstawowej, gimnazjum, zawodowej lub średniej. Pamiętaj, że dostarczone świadectwo musi być w oryginale.

Zdjęcia

Zdjęcia do dokumentów, np. legitymacji szkolnej. W zależności od wymagań danego kierunku prosimy o dostarczenie 2 lub 3 zdjęć.

Zaświadczenie lekarskie

Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki jest wymagane przy zapisie na wybrane kierunki.