Sztuka autoprezentacji

20-godzinny kurs rozwija zagadnienia związane ze sztuką autoprezentacji. Zapisz się i poznaj tajniki mowy ciała i technik interpersonalnych.

Sztuka autoprezentacji — Szczegółowe informacje

Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne z rozporządzeniem MEN oraz Dyplom ukończenia kursu krótkoterminowego wystawiany przez CE Copernicus

Kurs Sztuka Autoprezentacji przygotowuje zarówno do sytuacji w życiu zawodowym jak i osobistym. Dzięki praktycznym warsztatom i wiedzy jak zaprezentować światu siebie i osiągnąć wyznaczone cele, jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej czy jak dbać o relacje z innymi osobami osiągamy cel, jakim jest budowanie własnego wizerunku. 20-godzinny kurs rozwija zagadnienia związane ze sztuką autoprezentacji, takie jak tajniki mowy ciała czy techniki interpersonalne.

Czym jest autoprezentacja, własny wizerunek i ich rola w życiu zawodowym i publicznym
Technik i zasad prezentacji i znaczenia „pierwszego wrażenia”
Sztuki przemawiania, czyli sposobów zwalczania stresu w przemówieniach
Wykorzystania komunikacji werbalnej, wokalnej i pozawerbalnej przy budowaniu wizerunku oraz jak mówić i być słuchanym dzięki mowie ciała.
Praktycznego wykorzystania metod burzy mózgów, scenek, wystąpień publicznych, pracy z kamerą, łańcuszka mówców czy dyskusji moderowanej.

Przygotowanie do egzaminów zawodowych
Profesjonalnie wyposażone pracownie
Ilość materiałów szkoleniowych:
Cena kursu: 350 zł*
* dla Słuchaczy i Absolwentów taniej!

Poszerzenie kompetencji menadżerskich
Poszerzenie kompetencji szkoleniowych
Poszerzenie kompetencji prezenterskich

Dyplom ukończenia kursu krótkoterminowego wystawiany przez CE Copernicus

"Praktyczna wiedza prawnicza"

Szybko i miło minęły mi te 2 lata na kierunku administracja. Dowiedziałam się dużo praktycznych rzeczy z zakresu prawa. Z kilku informacji już skorzystałam w życiu codziennym. Będę polecać szkołę znajomym i sama jeszcze chętnie tutaj wrócę.

Magdalena, absolwentka administracji, oddział Gliwice