Kontakt

Wybierz jedno z miast:
Zarząd Centrum Edukacji
zarzad@copernicus.edu.pl
Dyrektor Szkół Damian Szołtysek
d.szoltysek@copernicus.edu.pl
Bielsko-Biała

33 818 16 30
bielsko-biala@copernicus.edu.pl

ul. Cechowa 4
Bielsko-Biała

Bytom

32 281 03 60
bytom@copernicus.edu.pl

ul. Dworcowa 1
Bytom

Chorzów

32 411 26 85
chorzow@copernicus.edu.pl

ul. Wolności 40
Chorzów

Chrzanów

32 645 09 74
chrzanow@copernicus.edu.pl

ul. Rynek 12
Chrzanów

Gliwice

32 236 41 24
gliwice@copernicus.edu.pl

ul. Zwycięstwa 43/1
Gliwice

Jaworzno

32 615 12 51
jaworzno@copernicus.edu.pl

ul. Farna 12
Jaworzno

Katowice

32 204 89 86
katowice@copernicus.edu.pl

ul. 3-go Maja 18
Katowice

Knurów

32 235 20 65
knurow@copernicus.edu.pl

ul. Wł. Łokietka 1A
Knurów

Ruda Śląska

32 240 40 03
ruda-slaska@copernicus.edu.pl

ul. Niedurnego 57
Ruda Śląska

Rybnik

32 421 12 95
rybnik@copernicus.edu.pl

ul. Kościelna 4
Rybnik

Siemianowice Śląskie

32 353 95 80
siemianowice-slaskie@copernicus.edu.pl

ul. Świerczewskiego 40
Siemianowice Śląskie

Sosnowiec

32 269 21 01
sosnowiec@copernicus.edu.pl

ul. Modrzejowska 12
Sosnowiec

Tarnowskie Góry

32 284 81 60
tarnowskie-gory@copernicus.edu.pl

ul. Krakowska 16
Tarnowskie Góry

Zabrze

32 278 63 53
zabrze@copernicus.edu.pl

ul. Dworcowa 4
Zabrze

Żory

32 473 10 44
zory@copernicus.edu.pl

ul. Moniuszki 15
Żory

Formularz kontaktowy
  •  
Wszelkie prawa zastrzeżone - prawo do kopiowania Copernicus.edu.pl
wykonanie studiotg.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »